معرفی گروه تولیدی پژوهشی نیرومند

معرفی بازرگانی نیرومند

مجموعه بازرگانی نیرومند در سال 1359 با مدیریت مرحوم علی نیرومند در شهرستان کلاله شروع به کار نموده است، فروش باتری و خدمات فنی پس از فروش مهمترین بخش فعالیت مجوعه بوده است. این مجموعه با رعایت اصول اخلاقی در بازار و کسب و کار موفق به بدست آوردن سهم مناسبی از بازار محلی گردید.

پس از پایان فعالیت مرحوم علی نیرومند سرکار خانم جمشیدی سکان امور را بدست گرفته و علی رغم انتظار و باور همکان موفق شدند امور را به بهترین نحو به انجام رسانند تا آقای عباس نیرومند پس از کسب تجربه و تخصص لازم رهبری کار را به عهده گیرند. مجموعه پس از مدتی موفق به ورود به عرصه مشارکت در تولید و برندینگ محصولات باتری شده و موفق گردیده که عنوان برند برتر صبا باتری را در سالهای 95 و 96 به دست آورد.

Image

سرمایه انسانی، ارزشمندترین دارایی بازرگانی نیرومند

سرمایه انسانی

دنیای کسب و کار امروزه محیطی پویا و رقابتی است، دستیابی به اهداف و ارتقاء دائمی در فضای کسب کار به مدیران و کارکنان در همه سطوح نیازمند است، در چنین شرایط داشتن کارکنان با دانش، و مهارت های مورد نیاز و مطابق با فرهنگ سازمانی و بازار کار مهمترین سرمایه سازمان میباشد.
بازرگانی نیرومند نیز با تکیه بر مدیران و کارکنان خویش همواره توانسته است به اهداف و برنامه های خود دست یافته و جایگاه خوبی را در بازار باتری کشور از آن خود نماید، امید آن داریم تا با یاری خداوند و همت مدیران و کارکنان مان بتوانیم گامهای بلندی در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی برداشته و بدین طریق به سهم خود گوشه ای از اقتصاد و تولید کشور را رونق بخشیم.

مرحوم علی نیرومند
مرحوم علی نیرومندبنیانگزار بازرگانی نیرومند
شروع فعالت مرحوم علی نیرومند در سال 1359 در شهرستان کلاله در زمینه فروش و خدمات باتری اتومبیل بوده است، ایشان مدیری سختکوش و با پشتکار فروان بودند که پس از مدت کوتاهی از فعالیت موفق شدند جایگاه مناسبی را در بازار باتری بدست آورند که دست تقدیر خداوند ادامه این فعالیت را برعهده همسر و فرزندان ایشان قرار داد.
عباس نیرومند
عباس نیرومندرئیس هیئت مدیرهniroomandbattery@gmail.com
آقای عباس نیرومند از سال 1384 مدیریت بازرگانی نیرومد را بر عهده گرفته و شاید به جرات بتوان ایشان را یکی از جوان ترین مدیران موفق در سطح کشور نامید. که در سال 1396 موفق به کسب عنوان برند برتر صبا باتری در سطح کشور شدند. و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره گروه تولیدی و پژوهشی نیرومند میباشند.
سرکار خانم جمشیدی
سرکار خانم جمشیدیعضو هیت مدیره
پس از فوت مرحوم علی نیرومند همت بلند سرکار خانم جمشیدی در حفظ ، مدیریت و انجام امور بازرگانی نیرومند عامل ثبات و توسعه کسب کار این مجموعه بوده است، رهنمودهای ایشان بعنوان مادری دلسوز و نمونه همواره چراغ راه تمامی مدیران و پرسنل زحمت کش بازرگانی نیرومند بوده است.
مجید سجادی
مجید سجادیمدیر عاملmajidsajadi@yahoo.com
مجید سجادی مدیر عامل گروه تولدی و پژوهشی نیرومند از مدیران با سابقه در عرصه مالی میباشند که ریاست شعب بانکهای تجارت را در کارنامه فعالیت های خود دارند.